Spawalnictwo

Najlepsze urządzenia
od sprawdzonych dostawców

Dobór sprzętu, materiałów
i właściwych rozwiązań

Zawsze
korzystna oferta

Kompleksowe zaopatrzenie dla branży spawalniczej

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie od renomowanych producentów.

 

Urządzenie spawalnicze, spawarki Kemppi, spawarki OTC, przecinarki plazmowe Hypetherm, uchwyty spawalnicze Kemppi i Trafimet (palniki MIG/MAG, palniki TIG), środki ochrony spawacza – przyłbice spawalnicze, rękawice spawalnicze, materiały eksploatacyjne, druty i elektrody Elga, urządzenia filtrowentylacyjne Teka i Fuchtenkoetter

 

Zapraszamy do naszego e-sklepu.

Zobacz Sklep

Spawarki Kemppi

Sap-Weld od 1995 roku jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń spawalniczych marki Kemppi w Polsce. Doradzamy i dobieramy właściwe rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dostarczamy i serwisujemy spawarki MMA, półautomaty spawalnicze MIG/MAG i spawarki TIG

 

Kemppi to niekwestionowany lider w produkcji urządzeń do spawania łukowego. Poprzez ciągłe udoskonalanie systemów kontroli łuku spawalniczego zapewnia coraz wyższą jakość i wydajność spawania. Kemppi dostarcza zaawansowane produkty, rozwiązania cyfrowe i usługi dla profesjonalistów — od spawania w warunkach przemysłowych po wykonawców indywidualnych. Użyteczność i niezawodność produktów to nadrzędne cele Kemppi.

Przecinarki plazmowe Hypetherm

Przecinarki plazmowe Hypetherm to profesjonalne systemy plazmowe stworzone w celu zapewnienia maksymalnej produktywności producentom z branży metalurgicznej, którzy chcą łatwo i niezawodnie ciąć oraz żłobić metal o grubości do 38 mm. W przeciwieństwie do innych metod usuwania metalu i konkurencyjnych marek systemów plazmowych najlepsze w branży systemy od Hypetherm umożliwiają klientom wykonanie każdego zadania, oferując najbardziej wszechstronne opcje ręcznego i zautomatyzowanego cięcia oraz żłobienia metalu.

Uchwyty spawalnicze

Oferujemy wysokiej jakości, nowoczesne lekkie i ergonomiczne Palniki MIG/MAG oraz Palniki TIG do spawania ręcznego Trafimet i Kemppi.

Ochrona spawacza

Oferujemy szeroki wybór przyłbic i rękawic do spawania. Przyłbice samościemniające, przyłbice z nadmuchem, rękawice ochronne do spawania MIG/MAG, ergonomiczne rękawice ochronne do spawania TIG.

Skontaktuj się

Skorzystaj z formularza

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 sapweld.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.